Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pomůcky pro 4. ročník - školní rok 2013/2014

(veškeré pomůcky je vhodné dětem označit nesmyvatelným fixem alespoň monogramem)

 

První týden v měsíci září (2. – 6. 9. 2013) budu vybírat:

600,- Kč na pracovní sešity (Ma, Čj, Vl, Př), pracovní pomůcky pro Vv a Pči

 

Výbava penálu: 2 pera (modře píšící), zmizík, ořezávátko, pastelky s výraznou stopou, sada fixů, tužky č. 2 a č. 3 (s chránítkem) nebo mikrotužka, krátké pravítko na podtrhávání, nůžky - hlavně musí být funkční (nejlépe uložené stále v penálu), kružítko, guma

 

Seznam sešitů:

č. 523:  5x

č. 564:  1x

č. 544:  2x

č. 440:  1x velký nelinkovaný podložka – lenoch na  (A4)

č. 460:  2x velký nelinkovaný podložka – lenoch na  (A4) 

 

Na TV: úbor do tělocvičny, úbor na hřiště – do tělocvičny tenisky s bílou podrážkou nebo cvičky, ven botasky (vše podepsat nesmyvatelným fixem, děti budou mít uloženo v prodyšném sáčku v šatně na háčku)

 

Na VV a PČ: vodové barvy (české), temperové barvy (alespoň 6 barev), křídy (ne na tabuli), české voskovky, 1 černý fix PERMANENT 1,0 mm, modelína, podložka na modelování, igelit na lavici, hadřík na otírání štětců, štětec  plochý a kulatý (velký i tenký na detaily), kelímek na vodu (plastový), vysouvací lepidlo na papír, malý Herkules, 1 x nelepící barevné papíry, špejle, tuš

(děti mohou použít výtvarné potřeby ze 3. třídy, pokud je mají v pořádku + případně doplnit)

 

Hygienické potřeby:

podepsaný ručník s poutkem, toaletní papír, mýdlo, balení papírových kapesníčků, ubrousky, přezůvky

 

Ostatní pomůcky: pravítko 30 cm, trojúhelník s ryskou, 1 x trhací blok (linkovaný), 1 x trhací blok (nelinkovaný), 20 průhledných eurofolií (mohou být ze 3. ročníku), obaly na sešity a učebnice (podle potřeby),

 

Mimočítanková četba:

Astrid Lindgrenová: Pipi Dlouhá punčocha (září, říjen, listopad, prosinec)

E. Štorch: Lovci mamutů (leden…..)